Artykuł prasowy

Finał IV LETNIEJ RYWALIZACJI HYDRAULIKÓW – Smardzewice

28 WRZEśNIA 2021

Finał IV Letniej Rywalizacji Hydraulików_grupowe

28 sierpnia w Smardzewicach k. Tomaszowa Mazowieckiego odbył się finał IV LETNIEJ RYWALIZACJI HYDRAULIKÓW, której ARCO było jednym ze sponsorów.

W trwającej prawie dwa miesiące rywalizacji wzięło udział 145 hydraulików z całej Polski. Podczas imprezy zwycięzcy otrzymali medale oraz dyplomy a także cenne nagrody. W bieganiu złoty medal otrzymał Marcin Machura z wynikiem 1000 km, w kolarstwie ex aequo zwyciężyli: Sebastian Serwan oraz Paweł Protasiewicz – obydwaj „wykręcili” po blisko 4000 km, a pierwsze miejsce w wędrówkach pierwsze zajął Cezary Ślusarski z wynikiem 500 km. Podium wywalczyła też kobieta – Magdalena Kaczmarek, która otrzymała w wędrówkach srebrny medal.

W wydarzeniu nie mogło zabraknąć ARCO – naszą firmę reprezentowała Joanna Kargul, która odebrała z rąk organizatorów podziękowanie.